Projektowanie stron Bydgoszcz

Tworzenie stron internetowych należy do najstarszych propozycji w naszej ofercie. Pierwsza witryna WWW została przez nas wykonana w 1998 roku. . Proponujemy następujące serwisy www:

  • wizytówkę
  • kompletną stronę CMS
  • stonę – katalog zsynchronizowaną z programem handlowym
  • sklep internetowy zsynchronizowany z programen handlowym

Projekty stron internetowych realizujemy profesjonalnie i kompleksowo. Wszystkie elementy konieczne do powstania serwisu internetowego wykonujemy za klienta. Dobieramy i wykupujemy domenę, miejsce na stronę – hosting, przygotowujemy szkic serwisu, elementy graficzne, zdjęcia oraz teksty. Tym samym uwalniamy naszych klientów od konieczności uczenia się zawiłych nazw oraz wykonywania trudnych prac.

Nawet najlepsza strona nie jest nic warta, jeżeli nikt jej nie odwiedza.

Strona zostaje zoptymalizowania pod kontem SEO, czyli jest przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, które plasują ja na wysokich pozycjach. Prowadzimy również kampanie promocyjne AdWords oraz Socjal Media, zwiększające popularność i atrakcyjność serwisu.

Przygotowane przez nas strony pozwalają na wykonywane prostych edycji tekstów lub zamieszczania zdjęć bezpośrednio przez klienta, jeżeli takie jest jego życzenie. Nie mniej zawsze w przypadku jakichkolwiek zmian można korzystać z naszej pomocnej ręki.

Wyceny wykonania strony wykonujemy gratis. Jest to związane z ilością podstron, grafik, zdjęć, tabel oraz interaktywnych elementów. Najprostsze, a zarazem najmniejsze serwisy kosztują od 150 zł.

Informacje i wyceny 9.00 -16 00.  Tel.(52) 52-62-135 Bydgoszcz

Strony internetowe dla firm


Przykładowe strony naszych klientów: