Usługi Informatyczne Bydgoszcz

Dlaczego warto nam zaufać16 lat w branży informatycznej.

Jakie korzyści dla klienta?

√ Bez etatu

√ Bez urlopu

√ Bez chorobowego

ZAWSZE !!!


Co proponujemy w ramach hasła – usługi informatyczne Bydgoszcz?

W naszym tytule  zawarte są usługi komputerowe,  serwis komputerów, sprzedaż oprogramowania i jego serwisowanie.  Poniżej prezentujemy  elementy naszej obsługi informatycznej:

 • Sprzęt komputerowy

  /Sprzedaż, montaż nowych i modernizacja używanych komputerów, serwerów, drukarek, oraz innych elementów IT. Dostawy tanich materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego/.

 • Administracja IT

  /Projekty, realizacje i obsługa sieci informatycznych pracujących pod kontrolą systemów MS Windows. Zabezpieczenia, programy antywirusowe, firewall, kopie zapasowe. Pozyskiwanie certyfikatów do podpisu elektronicznego i ZUS/.

 • Oprogramowanie dla firm

  /Sprzedaż, wdrożenia i obsługa programów do zarządzania firmą Insert i Raks oraz programów użytkowych stosowanych w firmach typu MS Office/.

 • Reklama internetowa

  /Projekty, realizacje i optymalizacje stron internetowych, przygotowanie kampanii Adwords, aktywne utrzymanie serwisów facebook i google plus/.

 • Szkolenia z obsługi programów komputerowych

  /Na wszystkie programy oferowane przez nas wykonujemy szkolenia w zakresie podstawowym i zaawansowanym/.

 


Informacje tel. (52) 52 62 135 w godzinach 9-16. Jesteśmy do waszej dyspozycji 24/7


Jak to wykonujemy pracę?

I. Outsourcing – Już od wielu lat bardzo popularne ze względów praktycznych i finansowych są prace wykonywane w ramach outsourcing’u. Wiele firm już korzysta z tej formy współpracy. Co zyskuje zleceniodawca?

1. Własny informatyk w firmie!

2. Jeden… kilka, kilkanaście razy w miesiącu / kwartale – dokładnie tylko tyle dni, godzin pracy ile potrzeba, aby sprzęt informatyczny działał sprawnie i bezpiecznie.

3. Stały telefoniczny help – desk.

4. Specjalne bardzo niskie stawki na dodatkowe zadania związane z ponad normatywnymi godzinami pracy.

II. Abonament okresowy – twspółpracy polegająca na wykupieniu przez podmiot pewnej liczby godzin do wykorzystania raz na 3 lub 6 m-cy.

III. Ad-hoc – ta forma dotyczy wykonywania usług IT na żądanie klienta.

VI. Usługa wdrożeniowa – w tym przypadku to, instalacja i konfiguracja oprogramowania Insert GT (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant itd) wraz ze szkoleniem.