Insert GT – Nexo

insert

Małe i średnie przedsiębiorstwa

InsERT powstał w 1992 roku. Pierwsze programy były instalowane na komputerach większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. InsERT rozwijał się wraz ze wzrostem sektora MSP w Polsce. W efekcie od początku działalności do listopada 2010. nasza firma wsparła swoimi systemami ponad ćwierć miliona małych i średnich przedsiębiorstw, sprzedając ponad 400 tys. licencji. „Jak wiadomo, podstawą każdej dobrze funkcjonującej gospodarki wolnorynkowej są małe i średnie przedsiębiorstwa. To w nich rodzą się najlepsze pomysły, przyszłe znane marki i wielkie firmy. Cieszę się, że nasze programy pomagają im w codziennej pracy, że również InsERT dokłada cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości” – mówi prezes Insertu Jarosław Szawlis.

W ofercie Maxoft znajduje się oprogramowanie jak można zauważyć największego producenta w Polsce aplikacji dla mach i średnich podmiotów gospodarczych. Są to produkty firmy InsERT, którego jesteśmy partnerem od wielu lat. W efekcie tej współpracy mamy następujące korzyści:

  • Otrzymywanie dodatkowych, specjalnych materiałów informacyjnych i marketingowych.
  • Większe wsparcie ze strony Insertu w lokalnych akcjach marketingowych Partnera.
  • Szybki dostęp do specjalistycznej pomocy technicznej

Sztandarowe produkty Insert to:

Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant

Obecnie te programy rozwijane sa w liniach GT i Nexo

Pierwszym programem stworzonym przez InsERT był do dziś rozwijany Subiekt – najpopularniejszy na rynku system sprzedaży, obecnie Subiekt GT wchodzący w skład linii InsERT GT – pakietu programów do obsługi różnych działów firmy. Seria InsERT GT to, oprócz Subiekta GT, system umożliwiający prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Rachmistrz GT, system finansowo-księgowy Rewizor GT, system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami Gestor GT. Jednym z najnowszych produktów jest NEXO – zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Ponadto InsERT ma w ofercie m.in.: program wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych Sello, system wspomagania decyzji Analityk, a dla klientów indywidualnych – system zarządzania budżetem domowym Skarbnik 4.

Insert oprogramowanie seria GT:

subiekt_gt  rewizor_gt rachmistrz_gt gratyfikant_gt
Subiekt GT Rewizor GT Rachmistrz GT Gratyfikant GT

Insert oprogramowanie seria NEXO:

subiekt_nexo rewizor_nexo  rachmistrz_nexo
 Subiekt NEXO  Rewizor NEXO Rachmistrz NEXO