O nas

Maxoft jest firmą informatyczną prowadzącą sprzedaż i serwis oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Nasza oferta skierowana jest do firm potrzebujących solidnego partnera w tej dziedzinie.

Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania ERP firmy InsERT i Raks, pozwalającego w pełni na zarządzanie i funkcjonowanie małych oraz średnich przedsiębiorstw. Nasza propozycja zawiera między innymi programy sprzedaży, magazynowe, księgowe, kadrowe, produkcyjne oraz CRM. Nie tylko oferujmy ich sprzedaż, ale również doradzamy w zakresie odpowiedniego wyboru, szkolimy i wdrażamy, dostosowując wybrane aplikacje do potrzeb klienta. Zainteresowanym udostępniamy wersje demo programów.

Prowadzimy szeroki zakres usług informatycznych oferując naszym kontrahentom różne dogodne formy współpracy w tym interesujące pakiety takie jak:

  • Outsourcing – współpraca, dzięki której zainteresowany podmiot uzyskuje stałą obecność w swojej siedzibie określoną ilość razy i przez określoną ilość godzin w danym miesiącu kalendarzowym w tym zdalna pomoc.
  • Współpraca ad-hoc – ta forma dotyczy wykonywania usług IT na żądanie klienta.
  • Wparcie pojedynczych projektów informatycznych – w tym przypadku współpraca ustalana jest w oparciu konkretne zlecenie.

W ramach wspomnianych usług IT wykonujemy, dostarczamy i instalujemy komputery, serwery, sieci LAN, drukarki, skanery materiały eksploatacyjne oraz punkty zarządzania informatycznego.

Szczególny naszym produktem są strony internetowe, które wykonujemy w postaci kompleksowej. Począwszy od pozyskania domeny, założenia konta hostingowego, wykonania strony, skończywszy na optymalizacji i pozycjonowaniu. Tak, aby efekty uzyskane przez serwis przynosiły korzyści kontrahentowi.

Ponad 15 lenia obecność na rynku IT oraz wieloletnia współpraca z naszymi klientami jest gwarantem naszej solidności, jakości i zaangażowania w wykonywanej pracy.

inż. Jacek Jastrzębski